Anaolia Creative Kocaeli Reklam Ajansı

 

Şirketleri, bulunduğu sektör ile ilgili hedeflerini, hizmet sunduğu hedef kitlesine yönelik tüm içeriğini ve kurum içi ortak düşünce, fikir ve inançlarının tamamının birleştirilerek yansıtılmasını sağlıyoruz. Kurumsal kimlik kılavuzunu oluştururken, her renk detay bizim için önemlidir. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize, tam performanslı ve analitik düşünülmüş kurumsal kimlikler tasarlıyoruz.

 

Kurumsal kimlik kılavuzumuzda yaklaşık 52 farklı başlıkta tasarım mevcuttur. Bu başlıklara ek olarak müşteri ihtiyacı ve sektörel ihtiyaçlara göre çalışmalar eklenebilmektedir.

 

Bu tasarımlar:

·        Logo, Antetli kâğıt, Antetli zarf, Kartvizit, Cepli dosya

·        Tüm matbu evraklar ve ofis içi kullanılan evraklar

·        Fuar stand tasarımları

·        Ürün ambalaj tasarımları

·        Paket ve koli tasarımları

·        Etiket tasarımları

·        Web sitesi tasarımı, e-posta imzaları

·        En az 1 adet tanıtım kataloğu (4 A4 sayfası)

·        Promosyon ürünleri uygulamaları

·        Broşür, insert, afiş, poster

·        Tabela, kurum içi yönlendirme tabelaları ve totem çalışmaları

·        Şapka, Tulum, T-Shirt tasarımı

·        Sosyal medya paylaşım şablonu

·        Davet, kutlama ve tebligat tasarımı

 

Kurumsal kimlik tasarımları konusunda uzmanlaşmış tasarımcılarımız sizinle her an iletişimde olmakla birlikte çalışmalarınızı www.projetakipsistemi.com sitesinden anlık kontrol edebilirisiniz.

Web tasarım bizim işimiz! Doğru planlanmış, güçlü alt yapısı ve her an güncellemelere açık bir web sitesine sahip olmanız bizimle mümkün.

Bir web sitesi tasarımı yapmaya başladığımızda aşağıdaki dört basamaklı sistemi izleriz;

Araştırma ve Strateji

Sürecimizde tahminlere yer vermiyoruz. Araştırma odaklı stratejiler üretiyoruz. İşletmenizde gelir elde etmek ve sektörünüzde değişimi teşvik etmek için, hedeflerinizi, müşterilerinizi ve rekabet ortamını sağlam bir şekilde kavramanız gerekir. Hedef kitleleri, kullanıcı alışkanlıklarını, içerik stratejisini, içerik oluşturmayı, marka konumlandırmayı ve çok daha fazlasını doğrudan bilgilendirecek verilere dayanarak web tasarım çalışmasına başlarız.

Web İçerik yaratımı

Web sitesi içerikleri doğru planlanmalı ve hedef kitlenizin önem verdiği halde oluşturulmalıdır. Bunun yerine, her hikâye, her başlık, her görsel öğe ve içerik stratejisi, mesajlaşma, UX ve hikâye anlatımı önerileri için detaylı çalışmalar yapıyoruz. Sonuç, hedef kitlenizi çeken, ikna eden ve nihayetinde onların sizi aramasını sağlayan ve işinizi büyüten, dijital içerikler oluşturuyoruz.

Web Tasarım

Metin tabanlı içeriği görsel bir tasarım öğesine indirgemek, gerçek veriler yerine yapay içeriğin olduğu siteler, şişirilmiş ve gerçekçi olmayan müşteri beklentilerine neden olabilir. Tasarım kararlarımızın sayfa içeriği ve görsel mesajlar tarafından belirlenmesini sağlıyoruz. Tasarımcılarımız genellikle gerçek içeriği, verilmek istenen mesajı ilginç öğelere ilham vermek için kullanır. Bu sayede her sayfanız ayrı ilgi çeker.

Web Geliştirme ve yayın

Yaptığımız web siteler etkileyici, sezgisel ve dönüşüm odaklıdır; ancak aynı zamanda son derece iyi tasarlanmışlardır. Karmaşık e-ticaret çözümlerinden üçüncü parti web araçları ve API’lerin kullanılmasına kadar, kusursuz çalışan, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştiriyoruz.

 

İstikrarlı web siteleri için bizden hemen bilgi alabilirsiniz.

Logo Amblem tasarımı konusunda uzman reklam ajansımız, kurumsal, bireysel her sektördeki işletmeler için ya da fikirler için logo / amblem tasarımı yapar.

Reklam ajansımız “bir logoya değil, bir markaya yatırım yapıyorsunuz” sloganını kullanır. Çünkü ajansımız, logo / amblem tasarımı konusunda gelen her teklife “bir gün marka olacaklar” bakışıyla yaklaşır.

Logo tasarım sürecimiz, planlarınızın ve fikirlerinizin detaylı analiziyle başlar. Bunun için sizinle ciddi bir toplantı yapmaya, düşüncelerinizi, vizyonunuzu, rakiplerinizi ve fikirlerinizi öğreniyoruz.

Logonuzu Altın Oran ölçülerinde tasarlayarak evrensel anlamda kabul gören güzelliğe getiriyoruz.

Logo / amblem tasarımlarında tüm dijital platformlara uygunluk, baskı malzemelerine göre uygunluk, tabela, totem gibi mecralar için uygunluk ve en önemlisi kurum içi ve dışında etkin olarak kullanımınıza göre düzenlemeler ve tasarımlar uygulanır.

Logo / amblem tasarımlarınızı .CDR .EPS .JPG .PDF .AI .PNG .PSD formatlarında size teslim ediyoruz.

Logo / amblem tasarımlarınızdan hemen sonra Kurumsal Kimlik tasarımlarınıza da talibiz.

Detaylı bilgi, fiyat ve süreç hakkında bizi arayın

 

Dijital medya planlama hizmetleri ajansı; Başarı hikayeniz, doğru planlama ile başlar. Reklam ajansımız, işletmenizin doğru dijital medya planlamaları ile yükselmesini sağlıyor.

Bir dijital medya planı oluşturmak, başarınızın temel direğidir ve bu nedenle dijital planı tasarlamak için üst seviyede uzmanlığa ihtiyaç duyarsınız. Aşağıdaki temel adımlar, dijital pazarlama planlama hizmetlerimizin nasıl çalıştığını sizlere sunuyor.

·        Durum analizi / Rakip analizi

·        Dijital pazarlama hedeflerinin belirlenmesi

·        Pazar stratejilerinin belirlenmesi

·        Hedef kitle analizleri

·        Marka, ürün, hizmet konumlandırma

·        İçerik üretme ve içerik stratejisi oluşturma

Ajansımız nasıl çok başarılı işlere imza atıyor;

·        Dijital medya planlama ve pazarlama konusunda stratejiler ve taktikler konusunda sürekli kendimizi eğitiyoruz

·        Edindiğimiz tüm verileri iyi değerlendirerek, sonuç odaklı çalışmalar sunuyoruz.

·        İşletmenizin kârlılığını iyileştirmek ve işinizi büyütebilmeniz için iyi bir yatırım getirisi oluşturmak için sizinle çalışıyoruz

Gelin, bizimle çalışarak, sizlerde dijital dünyanın tüm sunduklarından tam performans ile kazanç sağlayın.

Tanıtım filmi hazırlamak meşakkatli, keyifli ama hepsinden önemlisi sonuç odaklı ve hedefi olan bir süreci kapsar.

Gerekli tüm ekipmanları kullanarak, şirketleri, ürün ya da hizmetleri tanıtmak adına, senaryosu en iyi şekilde kurgulanmış, müzik ve gerekli yerlerde özel efektler kullanarak video tanıtımlarınızı oluşturuyoruz.

Tanıtım filmi çekimi sırasında, 4K drone, 4k video kamera, fotoğraf makinesi ve profesyonel ekipmanlar kullanmaktayız. Tanıtım filminin müziğini de ajansımız oluşturmaktadır. Böylelikle bir bütün halinde her şeyi size özel bir video tanıtım dokümanınız oluşmaktadır.

·        Drone ile havadan çekim

·        Yer kameraları

·        Yüksek çözünürlüklü fotoğraf makineleri

·        Fiziki stüdyo

·        Dijital stüdyo

·        Efekt ve müzikler

Tamamıyla çalışmaya hazırız.

Seo, arama motoru optimizasyonu yapan firmamız, müşterilerimizin beklentilerine yanıt verebilmek adına garantili çözümler sunar.

Kaliteli bir web sitenizin olması, günümüzün arama motorlarının gücü baz alındığında artık çok önemli sayılmıyor. Çünkü arama motorları bir web sitesinin güzelliğine değil, işlevsellik ve içeriklerine önem verir.

Seo çalışmalarımız;

 • Rakip analizleri ve raporlamalar
 • Anahtar kelime araştırmaları
 • Site içi teknik seo çalışmaları
 • Site içi seo uyumlu içeriklerin üretilmesi
 • Site dışı seo ve backlink çalışmaları
 • Seo takip ve dönüşümlerin yorumlanması

Şeklindedir.

Siz de arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçmek ve aramalarda hedef kitleniz tarafından hemen bulunabilmek için bizimle çalışın.

Artan sosyal medya platformları, markalar ve diğer işletmeler için önem arz ediyor. Şirketler, ürün ve hizmetlerini, insanlara direkt sunarak potansiyel müşteri edinmek için sosyal medyaya ağırlık veriyor.

Ancak unutulmaması gereken en önemli konu, sosyal medyadaki varlıklarınızın sürekli güncel tutulması, hemen cevap verme, içerik pazarlamalarının doğru hazırlanması gerekiyor.

Reklam ajansımız iyi bir sosyal medya yönetim ajansı olarak, tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor. Bu sayede hem sürekli güncel hem de potansiyel müşterilerinizle interaktif iletişim halinde kalırsınız.

Yönettiğimiz sosyal medya platformları;

Facebook

 • Instagram
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube
 • Pinterest

Sizin de bizimle çalışmaya başlayarak tüm sosyal medya hesaplarınızın güvende ve güncel olacağını bilmenizi isteriz.

 

·        Doğru Katalog Tasarımı Fark Yaratır

·        Günümüzde halen kataloglar bir şirketin pazarlama girişimlerini artırmanın sağlam bir yolu olmaya devam ediyor. Katalog tasarımı, şirketlerin müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı taahhüt ettiklerini anlatmak için gelişti.

·        Katalog tasarımı – ve onun kuzeni olan broşür tasarımı – ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanız hakkındaki sözleri yaymak için pazarlama araçları içinde en güçlü araçlardan ikisi olmaya devam ediyor.

·        Katalog Tasarımının Uzun Kuyruk Etkisi

·        Katalog, müşterilerin posta yoluyla aldığı en popüler pazarlama parçalarından olmaya devam ediyor. İnsanlar, iyi yazılmış bir dergideki sayfalar gibi güzelce işlenmiş bir katalog tasarımını incelemeyi seviyorlar.

·        Tüketiciler, katalogları ellerine almaktan ve ellerinin altında olmalarından dolayı her zaman mutlu olabiliyorlar. Katalog genellikle bir müşterinin bir paketi açarken gördüğü ilk şeydir ve ilk satışın sonunda bile müşteriyi alışverişe teşvik eder.

·        Katalog tasarımı doğru yapıldığında, sayfalardaki ürünler hakkında tüketicilerin düşüncelerine yanıt verir. Müşterilerinizin, kataloglarınızı başkalarına sunma imkânı da doğar. Müşterilerinizi sipariş vermek için sitenize ya da direkt size yönlendirir. Başka bir deyişle, güzel hazırlanmış bir katalog tasarımı, müşterinizi en iyi reklam araçlarınızdan biri haline getirir.

·        Geniş bir hedef kitle yelpazesine hitap eden ürünleriniz mi var? Bizden katalog tasarımlarında çoklu hitap oluşturulmasını isteyebilirsiniz, böylece farklı hedeflerin satın alma alışkanlıkları için ayrı ayrı özelleştirilmiş kataloglar üretebiliriz.

·        “Kataloğunuz en iyi satış elemanınız gibidir”

·        Hala dergi okumaktan zevk alanlar için, eksiksiz sayfa düzeni, içerik yardımı, marka bilinci oluşturma dahil olmak üzere derginizi tasarlayabilir ve hatta yerel veya ulusal dergileriniz için pazarlama planınızı oluşturabiliriz.

·        Dergileriniz için grafik tasarım veya mizanpaj projesini ele almaktan mutluluk duyarız. En iyi dergi tasarım hizmetlerini uygun fiyata sunuyoruz.

·        Uzman tasarımcılarımız, çarpıcı dergi düzeni, kapak sayfası, dönüşüm oranlarını ve genel aboneliği artıracak tasarımları planlar, araştırır ve geliştirir. Ayrıntıları topladıktan sonra, resim ve vektörel tasarımlarla birlikte dergiye güç katar. Ardından onay ve baskı sürecine geçilir. Birçoğu, diğer dijital reklamlar denizinde tüketicilerin dikkatini çekmek için rekabet ettikleri pazarlama bütçelerini çevrimiçi olarak oluştururlar, ancak dergiler, direkt okuyucuya sonuç odaklı pazarlama ve promosyonlar için en güçlü kaynaktır.

·        Dergiler, etkili pazarlama için en iyi araçlardan biri olmaya devam ediyor. Okuyucular, reklamı yapılan ürünleri, hizmetleri tanır ve böylece akıllarında daha çok kalmasına sebep olur. Sonraki süreçte sizinle yüz yüze görüştüklerinde ya iş yerinizde ya da yerel bir ticaret fuarında ya da web sitesinde size dair fikirleri kalıcı hale gelir. Dergi, bir satıcının daha fazla sayıda kalıcı müşteri elde etmesine yardımcı olabilir.

·        İster basılı geleneksel dergi tasarımı isterseniz de dijital dergi tasarımlarınızı en yaratıcı ve sıra dışı şekilde tasarlayıp teslim ediyoruz.

·        Ambalaj tasarımı önem arz eden bir çalışmadır. Çünkü ambalaj bir hikâye anlatır. Hikayeler ise ürünü satar. Ambalaj paket koli tasarımlarınızda hikayenizi anlatıyoruz.

·        Ambalajınızın öne çıkmasını ve satışların ana itici gücü olmasını istiyorsunuz. Ancak tasarım sürecinin çok özel olabileceğini düşünmelisiniz. Bu nedenle ajansımız, tüketicilerinizle birlikte paket tasarımlarının test edildiği ve yinelendiği İlkMüşteri® yaklaşımını sergiler.

·        İlkMüşteri® yaklaşımı ile ambalaj tasarımlarınızı kullanıcı yaklaşımlarıyla harmanlayarak yeniler ve baskı aşamasına taşırız. Müşterilerinizle ilişkilendirilen ve daha fazla satış sağladığı kanıtlanmış bir paket tasarımına sahip olursunuz.

·        Özel ürünleriniz için özel tasarlanmış ambalaj ve paket tasarım hizmetlerimiz ile tanışarak, ölçebileceğiniz sonuçlar alırsınız.

·        Görsel ve yapısal ambalaj / paket tasarımları arasında doğru dengeyi yaratmak, müşterileri cezbedecek, rafta ve dijital ortamlarda rekabet avantajınızı oluşturacak çalışmalar yapmaktayız. İhtiyaçlarınıza uyacak bir strateji oluşturarak, grafikler, fotoğraflar ve illüstrasyonlarla baskı aşamasına kadar çalışmaları takip ediyoruz.

·         

·        İlkMüşteri® yaklaşımı ile tanışarak etkili ambalaj / paket / koli tasarımlarınız için bizi arayın.

·        Afiş Billboard tasarımları ve poster tasarımı konularında uzman ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

·        Bir afişin en önemli amacı hedef kitlenize ulaşmak, onların dikkatini çekmek ve mesajınızı iletmektir.

·        Ajansımız soyuttan illüstrasyonlara ve 3D tasarım grafiklere kadar çeşitli afiş ve poster tasarımı stillerine hakimdir.

·        Konsept, sanat yönetimi, mizanpaj, metin yazarlığı, profesyonel fotoğrafçılık ve dijital görüntüleme konularını da yeri geldiğinde kullanarak eşsiz çalışmalar yapacağız.

·        Harika bir poster tasarımı istiyorsanız, ajansımızdaki tasarım ekibimizin görsel olarak güzel, göz alıcı ve ilgi çekici olan etkili bir poster tasarımı oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verin. Hedef kitlenizin dikkatini artıracak harika bir afiş tasarımıyla tanışarak, bir sonraki Afiş Tasarımı projelerinizde de bizimle çalışacaksınız.

·        Afiş / poster tasarımlarınızı hem baskı süreçlerinde takip ediyoruz hem de dijital platformlarda yayınlayabileceğiniz hale getirerek sizlere teslime diyoruz.

·        Şimdi bizi arayın ve sinema, tiyatro, etkinlik, organizasyon, kitap, duyuru ve aklınıza gelen tüm konular için afiş / posterlerinizi tasarlayalım.

Marka ismi ve slogan üretimi konusunda tecrübeli olan reklam ajansımız birçok başarılı çalışmanın altına imza atmıştır.

İster yeni başlamış olun isterseniz mevcut markanızda güncelleme yapmak isteyin, yeni bir marka ismine ve slogana ihtiyaç duyduğunuz anda size hizmet veriyoruz.

Marka ismi çalışmalarına;

·        Sektörünüz

·        Hizmet türünüz

·        Vizyonunuz ve misyonunuz

·        Geleneksel ya da modern yapınız

·        Hedefiniz

·        Rakipleriniz

gibi detayları öğrenerek başlıyoruz. Marka adı bulmak için gerekli bilgiler ışığında ilerleyerek birkaç isim çalışması gerçekleştiriyoruz.

Marka slogan çalışmalarına ise;

·        Akılda kalıcılık

·        Çekicilik

·        İlginçlik

·        Merak

·        Gizem

başlıklarıyla yaklaşıyoruz. Sektörünüz ve hedefleriniz oranında, müşterilerinizin duyması gereken sloganları üretiyoruz.

Detaylı bilgi için bizi hemen arayın.

 

·        Sosyal medya danışmanlığı, temelde bir içerik üretimi ve hitabet ile alakalıdır.

·        Reklam ajansımız, sosyal medya danışmanlığı hizmetleri verdiği müşterilerine, sosyal mecraları ne şekilde ve nasıl kullanacaklarını öğretir. Aynı zamanda yapılacak paylaşımları dikkatlice inceler.

·        Yapılması gerekenler, fikir ve sanat çalışmalarını organize eder. Her bir sosyal medya hesabınızı ve paylaşımları, alınan etkileşimleri dikkatlice raporlar ve analiz eder.

·        Unutmayın ki sosyal medya danışmanlığı, sizlerin marka, ürün ya da hizmetinizi potansiyel müşterileriniz tarafından etkileşime sokacak hizmetleri içerir.

Ajansımız, web sitesi, sosyal medya, arama motoru optimizasyonları, içerik oluşturma gibi dijital ortamdaki varlıklarınızı yönetmenizi sağlamaktır.

Artan internet kullanımı ve dijitalleşme süreci içerisinde, marka değeriniz, dijital ortamlarda müşterilerinizle nasıl bağlantı kurduğunuzla direkt etkilidir.

Çevrimiçi başarı, birlikte hareket eden ve organize olmuş unsurların bir arada hareketiyle söz konusudur. Yani yalnızca sosyal medyadan hareket etmek ya da yalnızca web sitesiyle kendinizi duyurmak artık çok etkili olmamakla birlikte tüm unsurların ortak ve sürekli kullanılmasıyla elde edilir.

Reklam ajansımız Dijital Marka Yönetim hizmetlerimiz ile çevrimiçi başarınızı hedefliyoruz.

Aşağıdaki konularda size destek veriyoruz

 • Web sitesi tasarımı
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
 • Sosyal medya içerik üretimi
 • Dijital platformlar için reklam görsellerinin tasarlanması
 • Reklam animasyonları ve videoların tasarlanması
 • Dijital platformlar için içerik üretilmesi
 • Fotoğraf ve video çekimleri
 • Slogan üretilmesi
 • Reklam içeriklerinin belirlenmesi
 • Özel, dini ve resmi günler, milli duygular, yas ilanları, kutlama ilanları gibi detay arz eden zamanlar için içerik üretimi
 • Alt markalarınıza ait çevrimiçi çalışmaların organizasyonları

Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Drone çekimi günümüzde reklamcılık sektörünün en çok kullandığı çekim yöntemlerinden biridir. Havadan çekim avantajı ile 360 derece hakimiyet sağlayan drone, tanıtım filmleri, reklam filmleri ve diğer özel ya da kurumsal videolar için içerik üretmede birebirdir.

Reklam ajansımız, drone çekiminde, teknolojinin ve olanakların bize izin verdiği ölçüde drone ekipmanlarıyla 4K çekimler gerçekleştiriyoruz.

Drone çekim hizmetlerimiz aşağıdaki başlıkları içermektedir;

 • Kurumsal çekimler
 • Reklam çekimleri
 • Etkinlik çekimleri
 • Konser çekimleri
 • Açık hava gayrimenkul / emlak çekimleri
 • Sosyal medya için video çekimleri
 • Fabrika, tesis ve hizmet çekimleri

Siz de profesyonel drone çekimleri ve uzman drone pilotlarımız için bizi hemen arayın.

Fotoğraf çekimi, sosyal medyanın günümüzde gelişmesiyle daha önemli hale gelmiştir. Düzgün ve canlı renklere sahip fotoğraflar, kullanıcılar ve hedef kitle için daha dikkat çekici hale geldi.

Tabi ki fotoğraf çekimi aslında profesyonellik isteyen bir çalışmadır. “Her fotoğrafın bir hikayesi olmalı” sloganıyla yaklaşarak, fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Fotoğraf kompozisyonları ayarlamak, dijital işleme, çekim stüdyosu, çekim çadırı ve diğer tüm fotoğrafçılık ekipmanlarına sahip olan ajansımız sizlere hizmet vermek için her an hazırdır.

Fotoğraf çekim hizmetlerimiz;

 • Ürün fotoğraf çekimi
 • Katalog fotoğrafçılığı
 • Kurumsal fotoğrafçılık
 • Etkinlik fotoğraf çekimleri
 • Reklam fotoğrafçılığı
 • Sosyal medya fotoğrafçılığı
 • Konser ve toplantı fotoğraf çekimi
 • Kişisel Pr çalışmaları için fotoğraf çekimi

Marka ve alt markalara dair ürün ya da hizmetler için fotoğraf çekimleri şeklinde sıralanabilir.

Sizde profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerimizden yararlanın kazançlı çıkın.

Tüketicilerin %90’ı satın almak ya da araştırma yapmak için arama motorlarını kullanmaktadır. Google ya da Yandex gibi arama motorlarında reklam vermek, bu tüketicilere direkt ulaşmanızda büyük fayda sağlar.

Arama ve anahtar kelime kampanyaları oluşturmak, görüntülü reklam ağı kampanyaları oluşturmak, yerel ve global reklamlar vermek için paranızı boşa harcamadan bize ulaşın. Sizin için en doğru stratejilerle kampanyalar oluşturarak Adwords reklamcılığı hizmetleri sunuyoruz.

Adwords çalışmalarımız aşağıdaki başlıkları içerir.

 • Sizin için en uygun anahtar kelimeleri araştırıyoruz.
 • Rakip analizleri ve rakip davranışlarını inceliyoruz
 • Reklam metni ve içerik üretimi gibi kilit çalışmaları organize ediyoruz
 • Görüntülü reklam ağı için videolar hazırlıyoruz
 • Coğrafi hedeflemeleri nokta atışı olarak belirliyoruz
 • Harcamalarınızı, doğru dönüşümlere yatırmanız için her an sizlerle rapor paylaşıyoruz.
 • İlgisiz trafiği uzak tutmak için negatif anahtar kelime çalışmaları yapıyoruz.

Belirtmemizde fayda var ki, negatif anahtar kelime çalışması, reklam bütçenizi ciddi anlamda koruyan bir çalışmadır.

Siz de doğru Adwords reklamcılığı hizmetleri için bizi hemen arayabilirsiniz.

 

Yorumlar